TUZ ODASI

Tuz Odalarımızı daha kampsamlı bir şekilde yer aldığı resimlerle bu konuda daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.Duvarlar ve tavan mağara ortamı yaratmak için özel bir tuz kalıbıyla kaplıdır, bu kalıp atmosferdeki neme karşı bir tampon görevi görür ve ortamın aseptik özelliğinin korunmasına yardımcı olur.sauna-world-terme-tuhelj-382

Bunun yanı sıra, havadaki nemnden dolayı duvarlardaki tuz kaplamaları, mikroskopla dahi görülemeyecek küçüklükte sprey zerrecikleri üretir ki bunların da insan vücuduna olumlu etkileri vardır.

TUZ OSAII

Tuzun tedavi edici etkisi çeşitli biyokimyasal, mikrobiyolojik ve bağışıklığa ilişkin çalışmalarla onaylanmıştır. Tuz tedavisi hastaların çoğunun 6 aydan 5 yıla kadar rahatsızlıklarının hafiflemesini sağlamıştır.

tuz-odasi

Tuz Terapisi Nasıl Uygulanır: Tuz terapisi seansi 20-40 dakika arasındadır. Tuz terapisinin Başlangıçta 5 gün üst üste daha sonra da Mümkünse ayda bir kez alınması tavsiye edilir.

DSC_0090-2-1-1110x500

Ayakkabısız ve herhangi bir parfüm kullanılmadan girilir Tuz Odasına günlük elbiseler ile, terapi sırasında elbiselere tuz birikmesini ve elbiselerden toz çıkmasını önlemek için tek kullanımlık koruyucu önlükler giyilir.

DSC_0020-1110x500

Ayaklara da aynı şekilde koruyucu Galos takılır. 45 dakikalık bir seans boyunca insanın almış olduğu tuz miktarı bir çorbada bulunan Tözün 10/1 i kadardır.

Terapi süresince çalan müzik ve los ortam kişinin rahatlamasına yardımcı olur. Kişiler terapiye çocukları ile beraber girebilirler ve çocuklar Terapi süresince 'Tuz Mağarası maceraları' oyunları ile keyifli vakit geçirirler.

IMG_0269.JPG

SAUNA

SAUNA 4S

İNFRARED (KIZILÖTESİ) SAUNA

İNFRARED SAUNA İRTİBAT 0 543 224 18 80

neden

BUHAR ODASI

BUHAR5

HAMAM TASARIMLARIMIZ

HAMAM 1

TUZ ODASI

TUZ ODASI

KAR ÇEŞMESİ

KAR5

MACERA DUŞ

macera 1

macera 12

KAR ODASI - BUZ ODASI

KAR KAR 1

KOVA DUŞ

KOVA DUŞ 5

KOVA DUŞ 4

Adsız-removebg-preview

Dinlenmek! Her Yorgun İnsanın Hakkıdır...

© 2021 Sedir Sauna