COLOUR RENK TERAPİ SAUNA İMALATI

COLOUR RENK TERAPİ SAUNA İMALATI.

Sauna içerisinde tavandan rgb renk terapi sistemi uygulanarak oluşturulmuş. sauna imalatıdır.

İRTİBAT 0 543 224 18 80

Starlight bio sauna 4S

Bodrum sauana imalatlarımız devam etmektedir. eylülün son haftası reggnum golf bodrum otelin saunası monte edilecektir.

Afrika Ganada bulunan sosyal tesis projesi için gerekli ekipmanlar 2 sauna 2 buhar odası ve 1 türk hamamı teslimatımız yapılmıştır Haydar beye hayırlı olsun.

Antalya Korkuteli sauna imalatı mız için bu gün yola çıkıldı. 2 günlük hızlı montaj sonunda güzel bir projeye imza atılacaktır.

Eskişehir konut ve vlla projelerinin tanıtımını güçlendiriyoruz. Vişne evleri projesi ile başlayan imalatlarımız şehir geneline yayılarak bir çok sauna imalatı işinin gelişmesine imkan vermiştir. Eskişehir sauna imalatı konularında profesyonel ekibimizle güzel işlere imza atmaya devam etmekteyiz.

Sedir Sauna A.Ş. olarak Eskişehirde birçok işletmenin Sauna, Hamam, Buhar odası imalatı yapmış olup ve halen yeni projelerde Eskişehir Sauna İmalatı na devam etmektedir.

Fıçı sauna imalatı için Kuveyte vermiş olduğumuz teklifin geri dönüşünü bekliyoruz. türkiyede ilk ve tek imalatını çizimini gerçekleştirdiğimiz yatay fiçi saunalarımız yurt dışından da sipariş almaktadır. Sauna imalatı nda yakın ve uzak doğuyada imalat yapmaya hazırlanıyoruz. SEDİR SAUNA İLETİŞİM 0 532 569 27 79

Bodrum sauna imalatlarımız hız kesmeden devam etmekte, Regnum Golf Otel vip villa inşaatının sauna buhar odası ve hamam işlerinin imalatı başlamıştır. 1 ekim itibari ile faaliyete geçecektir.

Bodrum sauna yapımı telefon: 0 534 464 87 38

Aydın, Efeler ve Kuşadası bölgesinde Onur Yalabık, İlmek inşaat, Yılmaz Ceylan'a sauna imalatı, buhar odası yapımı ve hamam montajımız tamamlanmıstır.
Projeler kapsaminda imalatlarimiz devam edecektir.

Muğla bölgesinden gelen sauna imalatı teklifkerimize cevap vermeye çalışıyoruz. Kaygusuzlar inşaat 'ta vermiş oldugumuz teklif kapsamında sauna imalatı ve hamam yapımı Kasim ayından itibaren geçilecektir.

Bursa inegöl yalova gemlik bölgelerinde imalatlarımız devam etmektedir. Talip Denizciler, Erdal bey, Recep Kambur 'a yapmış olduğumuz sauna imalatı buhar odası ve hamam montajlarımız tamamlamış bulunmaktayız. tüm müşterilerimize hayırlı olması diğeğiyle. Bursa iribat tel: +90 505 816 13 24 Mimar Berk Erdoğan

Mecidiyeköy Melas otel yıllık bakımını gerçekleştirdik. spa bölümüne yapılan sauna imalatımız buhar odası ve tuz odası yapımlarını gerçekleştirdiğimiz otelde bize yardımcı olan Nevzat beye ve Ahmet beye teşekkür ederiz.

1981 Yılında faaliyete geçen şirketimiz Ankara bölgesinde ki Ankara sauna imalatı işlerinde 3000 in üzerinde sauna montajı gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Ankara sauna imalatı nda kaliteli ve profesyonel ekibimizle yapmış olduğumuz montajlar senelerce kullanılmış ve müşterilerimizin taktirini kazanmıştır.. Konutlar villalar resmi yapılara uygulamış olduğumuz projeler halen daha seneler geçmesine rağmen kullanılmaktadır.

Denizli sauna imalatı siparislerinde Flora Park evlerinden almış olduğumuz işlerle ilgili malzeme hazırlıklarımız devam etmektedir .Denizli sauna imalatı İrtibat Telefon. Flora park evleri sosyal tesis içerisinde yapacağımız 2 adet sauna imalatı 2 adet buhar odası yapımı ve 2 adet kova duş sisteminin montajına Kasım 2022 tarinide başlayacağız. Denizlide bulunan toplu konut ve villalarda uyguladığımız projeler her geçen gün taktir kazanarak, vizyonumuza güç katmaktadır.

Alanya bölgesinde alanya sauna imalatı işlerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Semper teknoloji Moonlight otel Armella otelde yapmış olduğumuz. sauna imalatı buhar odası alanya hamam montajları büyük beğeni kazanarak biten işler listesine girmiştir.

Alanya mahmutlar da bulunan müşterimiz Rubiul İslam beyin saunası montajı ekim ayı içerisinde tamamlanacak olup referans listemize girecektir. Alanya, Mahmutlar, Konaklı, İncekum beldelerinde yapmış olduğumuz sauna imalatı ları gücümüze güç katarak bir kez daha en kaliteli şirket olma özelliğimizi korumaktadır. Alanya Bölge İrtibat Telefon: 0 532 569 27 79 Mehmet varışlı

Konya sauna imalatı tekliflerimizi vermeye devam ediyoruz. Son haftalarda gelen teklif isteklerin Fevzi Işık beyin saunasını ekim ayı içerisinde tamamlamayı taahhüt ettik. Ekim eyı içerisinde sauna montajlarımızı teslim edeceğiz.

Kocaeli bölgesi inşaatlar villalar toplu konutlar devam etmektedir. tokilerin bile tercih etmeye başladığı sauna kültürü artık orta direk vatandaşın bile evlerine girecektir. Kocaeli irtiat tel gsm : 0 533 397 63 38 Toplu konutlarda uyguladığımız projeler kapsamında Kocaeli sauna imalatı dalında büyük başarılara imza atmaya devam ediyoruz.

İstanbul titanik otelin spa bölümünde bulunan saunalarda ahşabın yanlış seçiminden kaynaklı kararmalar meydana gelmiş tistenilen talep üzrine teklifimizi vrmiş bulunmaktayız.. istanbul sauna imalatı irtibat telefon 0 532 569 27 79 Mehmet Varışlı onay aşamasındaki tekifimizin cevabını 1 hafta içinde alacağız hayırlısıyla.

hatalı projelerin fotoları aşağıdadır.

FİN ÇAMI İMALATI İLE YAPILMIŞ SAUNALARIN 3-4 SENE SONRA KARARMALARDAN DOLAYI DEFORMASYONLARI FOTORAFLARDADIR.

Adsız-removebg-preview

Dinlenmek! Her Yorgun İnsanın Hakkıdır...

© 2021 Sedir Sauna