HAKKIMIZDA

Değerli Müşterilerimiz;

SEDIR SAUNA imalat sanaayi olarak 1981 yılında faaliyetine başlayamıştır. Firmamız yaklaşık 40 yıllık ticaret hayatında Sauna, Buhar Odası, Kar Odası, Tuz Odası ve Spa ekipmanları işlerinde imalat satış ve pazarlama konularında faaliyet göstermektedir. 21-12-1999 yılında Anonim Şirkete geçmiş ve vizyonunuda büyüterek kurumsal bir kimlik kazanmıştır.

SEDİR SAUNA:

Türkiye' de garantili ve kaliteli imalatı ile hem tesislere hem de evlere komple hizmet götüren ilk kuruluştur.

SEDIR SAUNA'nın hizmet anlayışı ahşabın seçiminden başlar. Ozel olarak seçilen, firmlı, fiziksel ve kimyasal işlemlerle bozulma, çürümeye ve eğilmeye karşı dayanıklı hale getirilen ahşabı temiz ve hassas işçiliği ile biçimlendiren SEDIR SAUNA, elektrik, diğer tesisat ve aksesuarlarında kullandığı birinci sinif malzeme ile sauna konforuna konfor katmaktadır.

SEDIR SAUNA, imal ettiği saunaları dört grupta toplamıştır. Mini, küçük, orta ve büyük boy saunalardır. Evinize veya lesisinize düşündüğünüz saunanın yeri standart ölçüler uygun olmadığı taktirde Sedir Sauna yerinize göre özel siparişleri de imal etmektedir. Bu durumda proje danışmanlığınıda ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bugüne kadar 15.000 'nin üzerinde yapmış olduğumuiz projelerde yurtiçi ve yurtdışında ki tüm müşterilerimize bize vermiş oldukları güvenden dolayı teşekkürü bir borç biliriz...

İSMAİL HAKKI VARIŞLI

Yönetim Kurulu Başkanı ISMAİL HAKKI VARIŞLI

Adsız-removebg-preview

Dinlenmek! Her Yorgun İnsanın Hakkıdır...

© 2021 Sedir Sauna