KAR VE BUZ ÇEŞMESİ

Kar ve Buz Çeşmesi BUZ ÇEŞMESİ;

Buz çeşmesikar kabin ve kar çeşmesinde elde edilen kar taneciklerinin buz halini almış şekliyle kurnadan dökülmesini sağlayan bir sistemdir.

KAR-BUZ ÇEŞMESİ 4

Buz Çeşmesi değişik modellerde isteğe ve yere göre uygulanabilir. . Tamamen doğal hazırlanan buz çeşmesi ürünümüz, hiçbir kimyasal madde içermez.

KAR BUZ ÇEŞMESİ

Anahtar teslim sistemin kullanımı ve bakımı oldukça kolay ve masrafsız olup, kullanım kılavuzu sayesinde daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

gettyimages-1153076961-612x612

Buz çeşmesi; kabin içerisinde olmadığı için, soğuk havayı sevmeyen yada dayanamayan ve yüksek tansiyon, kalp gibi rahatsızlıkları olan misafirlerinizin de rahatlıkla kullanabileceği bir sistemdir. Soğuk havayı hissetmeden kar topu oynatabilir, cold terapi uygulatabilirsiniz..

Kar odası sistemine alternatif olarak hazırlanmış buz çeşmesi, fiyat olarak da ekonomik bir ürün olup beğenilerinize sunulmuştur.

BUZ ÇEŞMESİ

KAR ÇEŞMESİ;kar odası gibi aynı sistemle çalışan ancak kabin içerisinde olmayan ürünümüz, geri planda kalmış geniş haznede biriken kar taneciklerinin kurnadan dökülmesi şeklinde çalışır. • Kar çeşmesi değişik modellerde isteğe ve yere göre uygulanabilir. . Tamamen doğal hazırlanan, hiçbir kimyasal madde içermeyen kar taneciklerini güvenleoynayabilir, vücudunuza sürerek cold terapi uygulayabilirsiniz.

Anahtar teslim sistemin kullanımı ve bakımı oldukça kolay ve masrafsız olup, kullanım kılavuzu sayesinde daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kar çeşmesi kabin içerisinde olmadığı için, soğuk havayı sevmeyen ya da dayanamayan ve yüksek tansiyon, kalp gibi rahatsızlıkları olan misafirlerinizin de rahatlıkla kullanabileceği bir sistemdir. Soğuk havayı hissetmeden kar topu oynatabilir, cold terapi uygulatabilirsiniz..

Kar odası sistemine alternatif olarak hazırlanmış kar çeşmesi, fiyat olarak da ekonomik bir ürün olup beğenilerinize sunulmuştur.

SAUNA

SAUNA 4S

İNFRARED (KIZILÖTESİ) SAUNA

İNFRARED SAUNA İRTİBAT 0 543 224 18 80

neden

BUHAR ODASI

BUHAR5

HAMAM TASARIMLARIMIZ

HAMAM 1

TUZ ODASI

TUZ ODASI

KAR ÇEŞMESİ

KAR5

MACERA DUŞ

macera 1

macera 12

KAR ODASI - BUZ ODASI

KAR KAR 1

KOVA DUŞ

KOVA DUŞ 5

KOVA DUŞ 4

Adsız-removebg-preview

Dinlenmek! Her Yorgun İnsanın Hakkıdır...

© 2021 Sedir Sauna