ATRAKSİYON - MACERA DUŞLARI

Donanım, bağlantısı yapılan kumanda tekniğine bağlıdır. Sıcak ve soğuk su, koku, işık ve ses efektlerine sahip duşun kumanda edilmesi. Bu sayede konuğun tüm duyuları harekete geçirilmektedir.

macera 3

Koku bitti bildirimine sahip, bakımı kolay. Yüksek kaliteli dozaj pompası kullanılır. • Yavaş kapanan manyetik valfler sayesinde sessiz işletim sağlanır.

macera 2

3 programlı

Program 1 : 1 tuşa basıldığında Sıcak kokulandırılmış bir yağmur başlar, yağmurun başlamasıyla birlikte eş zamanlı olarak sıcak renklerde ışık ledleri devreye girer. Sağanak yağmurun sona ermesi ile letlerde söner. Duş tesisatı program sona erdikten sonra otomatik olarak boşaltılır.

Program 2 : 2. tuşa basıldığında soğuk bir yağmur, dalga duşu veya sis yağmuru olarak başlar. Yağmurun türü püskürtücü nozullara bağlıdır. Burada soğuk bir ışık türü tavsiye edilir, örneğin mavi gibi..

Program 3: 3. tuşa basıldığında sonra duş konuğuna sıcak yan nozullar üzerinden masaj yapılır.İşık bu durumda sıcak bir etki yaratmak amaçlı kırmızı ya da sarı renk kullanılır.

MACERA DUŞ

2 programlı

Program 1 : 1. tuşa basıldığında sıcak kokulandırılmış bir tropik yağmur başlar, yağmurun başlamasıyla birlikte eş zamanlı olarak sıcak renklerde ışık ledleri devreye girer. Sağanak yağmurun sone ermesi ile letlerde söner. Duş tesisatı program sona erdikten sonra otomatik olarak boşaltılır.

Program 2: 2. tuşa basıldığında soğuk bir sis yağmuru olarak başlar. Yağmurun türü püskürtücü nozullara bağlıdır. Burada soğuk bir ışık türü tavsiye edilir, örneğin mavi gibi..

macera 1
kova duş
kova duş 3
kova duş 2
KOVA DUŞ
KOVA DUŞ 2

SAUNA

SAUNA 4S

İNFRARED (KIZILÖTESİ) SAUNA

İNFRARED SAUNA İRTİBAT 0 543 224 18 80

neden

BUHAR ODASI

BUHAR5

HAMAM TASARIMLARIMIZ

HAMAM 1

TUZ ODASI

TUZ ODASI

KAR ÇEŞMESİ

KAR5

MACERA DUŞ

macera 1

macera 12

KAR ODASI - BUZ ODASI

KAR KAR 1

KOVA DUŞ

KOVA DUŞ 5

KOVA DUŞ 4

Adsız-removebg-preview

Dinlenmek! Her Yorgun İnsanın Hakkıdır...

© 2021 Sedir Sauna